Skip to Store Area:

0 items / € 0,00 / Betalen
netwerk media converters

netwerk media converters

Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.

Onderdelen 1 tot 30 van totaal 32

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2

Rooster  Lijst 

Stel een Aflopende Directie in

Cisco 100BASE-FX SFP netwerk media converter 1310 nm

Cisco 100BASE-FX SFP netwerk media converter 1310 nm
Part No.: GLC-FE-100FX-RGD=
Excl. Belasting: € 175,16 Incl. Belasting: € 210,20
Add to Cart

Cisco SFP-10G-LR= netwerk media converter 1310 nm

Cisco SFP-10G-LR= netwerk media converter 1310 nm
Part No.: SFP-10G-LR=
Excl. Belasting: € 1.693,70 Incl. Belasting: € 2.032,44
Add to Cart

StarTech.com 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km

StarTech.com 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km
Part No.: MCM110ST2EU
Excl. Belasting: € 50,65 Incl. Belasting: € 60,78
Add to Cart

Zyxel SFP-SX-D netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm

Zyxel SFP-SX-D netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm
Part No.: 91-010-204001B
Excl. Belasting: € 78,59 Incl. Belasting: € 94,31
Add to Cart

StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km

StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km
Part No.: MCM110SC2EU
Excl. Belasting: € 55,72 Incl. Belasting: € 66,86
Add to Cart

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk media converter 1300 nm

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP netwerk media converter 1300 nm
Part No.: MGBLH1
Excl. Belasting: € 181,82 Incl. Belasting: € 218,19
Add to Cart

Cisco 1000BASE-BX10-D netwerk media converter 1310 nm

Cisco 1000BASE-BX10-D netwerk media converter 1310 nm
Part No.: GLC-BX-D=
Excl. Belasting: € 828,01 Incl. Belasting: € 993,61
Add to Cart

Cisco GLC-BX-U= netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm

Cisco GLC-BX-U= netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm
Part No.: GLC-BX-U=
Excl. Belasting: € 828,01 Incl. Belasting: € 993,61
Add to Cart

Cisco GLC-SX-MM-RGD netwerk media converter 1000 Mbit/s

Cisco GLC-SX-MM-RGD netwerk media converter 1000 Mbit/s
Part No.: GLC-SX-MM-RGD=
Excl. Belasting: € 350,32 Incl. Belasting: € 420,38
Add to Cart

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP netwerk media converter 850 nm

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP netwerk media converter 850 nm
Part No.: MGBSX1
Excl. Belasting: € 92,12 Incl. Belasting: € 110,55
Add to Cart

Cisco SFP-10G-LRM= netwerk media converter 1310 nm

Cisco SFP-10G-LRM= netwerk media converter 1310 nm
Part No.: SFP-10G-LRM=
Excl. Belasting: € 700,63 Incl. Belasting: € 840,76
Add to Cart

Cisco SFP-10G-SR= netwerk media converter 850 nm

Cisco SFP-10G-SR= netwerk media converter 850 nm
Part No.: SFP-10G-SR=
Excl. Belasting: € 455,09 Incl. Belasting: € 546,11
Add to Cart

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX netwerk media converter 1310 nm

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX netwerk media converter 1310 nm
Part No.: GLC-FE-100FX=
Excl. Belasting: € 117,24 Incl. Belasting: € 140,69
Add to Cart

StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km

StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km
Part No.: ET90110ST2
Excl. Belasting: € 68,58 Incl. Belasting: € 82,30
Add to Cart

StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km

StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km
Part No.: ET1000S40LC2
Excl. Belasting: € 367,76 Incl. Belasting: € 441,32
Add to Cart

StarTech.com 10/100 Mbit Single-Mode Glasvezel Converter SC 30 km

StarTech.com 10/100 Mbit Single-Mode Glasvezel Converter SC 30 km
Part No.: ET90110SM302
Excl. Belasting: € 158,16 Incl. Belasting: € 189,79
Add to Cart

StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC 2 km

StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC 2 km
Part No.: ET90110SC2
Excl. Belasting: € 69,80 Incl. Belasting: € 83,76
Add to Cart

Onderdelen 1 tot 30 van totaal 32

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2

Rooster  Lijst 

Stel een Aflopende Directie in