Skip to Store Area:

0 items / € 0,00 / Betalen

StarTech.com HP J4859C compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX

Dubbelklik op bovenstaande afbeelding om volledige foto te bekijken

Zoom Uit
Inzoomen

Meer Views

StarTech.com HP J4859C compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX

Part No. J4859CST

E-mail Vriend

Wees de eerste om dit product te waarderen

Availability: In stock.

Excl. Belasting: € 39,44 Incl. Belasting: € 47,33

Snel Overzicht

StarTech.com HP J4859C compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX 1000 Mbps (1 Gbps) SM MM glasvezel LC 10 km


1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

De J4859CST is een HP J4859C compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-LX conforme netwerken, op een afstand tot 10 km. Technische specificaties: Golflengte: 1310 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps Type: Single-mode / multi-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 10 km MTBF: 3.092.408 uur Stroomverbruik: Minder dan 1 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibel met HP J4859C
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Sku J4859CST
Nvt
EAN 0065030865296
Manufacturer StarTech.com
Reviews Nee
[profiler]
Memory usage: real: 24641536, emalloc: 23750488
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem