Skip to Store Area:

0 items / € 0,00 / Betalen

StarTech.com MSA conform transceiver module 100BASE-FX

Dubbelklik op bovenstaande afbeelding om volledige foto te bekijken

Zoom Uit
Inzoomen

Meer Views

StarTech.com MSA conform transceiver module 100BASE-FX

Part No. SFP100BFXST

E-mail Vriend

Wees de eerste om dit product te waarderen

Availability: In stock.

Excl. Belasting: € 33,61 Incl. Belasting: € 40,33

Snel Overzicht

StarTech.com MSA conform 100 Mbps glasvezel SFP module 100Base-FX MM LC transceiver 2 km- 1310nm


100 Mbps | Multi Mode glasvezel | LC | 2 km | Levenslange garantie

De SFP100BFXST is een MSA-conforme SFP glasvezel transceiver die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met 100BASE-FX compatibele MSA switches en routers. De SFP transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 2 km en levert betrouwbare 100 Mb Ethernet connectiviteit via glasvezelkabels. Technische specificaties: Golflengte: 1310 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 155 Mbps Type: Multi-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 2 km Stroomverbruik: Minder dan 1 W DDM: Ja Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Biedt betrouwbare 100 Mbps verbindingen voor 100BASE-FX conforme netwerken
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com
Sku SFP100BFXST
Nvt
EAN 0065030872881
Manufacturer StarTech.com
Reviews Nee