Skip to Store Area:

0 items / € 0,00 / Betalen

StarTech.com MSA conform SFP transceiver module 1000BASE-LX

Dubbelklik op bovenstaande afbeelding om volledige foto te bekijken

Zoom Uit
Inzoomen

Meer Views

StarTech.com MSA conform SFP transceiver module 1000BASE-LX

Part No. SFP1000LXST

E-mail Vriend

Wees de eerste om dit product te waarderen

Availability: In stock.

Excl. Belasting: € 43,88 Incl. Belasting: € 52,66

Snel Overzicht

StarTech.com MSA conform Gigabit glasvezel SFP module Single mode SFP transceiver 1000BASE-LX SM LC 10 km 1310nm


1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantie

De SFP1000LXST is een MSA-conforme SFP glasvezel transceiver die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met 1000BASE-LX compatibele MSA switches en routers. De SFP transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 10 km en levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels. Technische specificaties: Golflengte: 1310 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps Type: Single-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 10 km Stroomverbruik: Minder dan 1 W DDM: Ja Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Biedt betrouwbare 1 GbE verbindingen voor 1000BASE-LX conforme netwerken
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com
Sku SFP1000LXST
Nvt
EAN 0065030873420
Manufacturer StarTech.com
Reviews Nee