Skip to Store Area:

0 items / € 0,00 / Betalen

Cisco GLC-SX-MMD= netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 850 nm

Dubbelklik op bovenstaande afbeelding om volledige foto te bekijken

Zoom Uit
Inzoomen

Cisco GLC-SX-MMD= netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 850 nm

Part No. GLC-SX-MMD=

E-mail Vriend

Wees de eerste om dit product te waarderen

Availability: In stock.

Excl. Belasting: € 217,42 Incl. Belasting: € 260,90

Snel Overzicht

1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM


The 1000BASE-SX SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX standard, operates on legacy 50 μm multimode fiber links up to 550 m and on 62.5 μm Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fibers up to 220 m. It can support up to 1km over laser-optimized 50 μm multimode fiber cable.
Sku GLC-SX-MMD=
Nvt
EAN 0882658340895
Manufacturer Cisco
Reviews Nee