Skip to Store Area:

0 items / € 0,00 / Betalen
glasvezelkabels

glasvezelkabels

A thin glass fibre through which light can be transmitted.

Onderdelen 1 tot 30 van totaal 58

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2

Rooster  Lijst 

Stel een Aflopende Directie in

StarTech.com 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC

StarTech.com 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC
Part No.: SMFIBLCSC7
Excl. Belasting: € 21,66 Incl. Belasting: € 25,99
Add to Cart

StarTech.com 10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC

StarTech.com 10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC
Part No.: SMFIBLCSC10
Excl. Belasting: € 23,29 Incl. Belasting: € 27,95
Add to Cart

StarTech.com 1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC

StarTech.com 1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
Part No.: SMFIBLCSC1
Excl. Belasting: € 12,83 Incl. Belasting: € 15,39
Add to Cart

ASSMANN Electronic LC/ST, 15m 15m LC ST Blauw Glasvezel kabel

ASSMANN Electronic LC/ST, 15m 15m LC ST Blauw Glasvezel kabel
Part No.: DK-2531-15/3
Excl. Belasting: € 8,59 Incl. Belasting: € 10,31
Add to Cart

ASSMANN Electronic LC/SC, 20m 20m LC SC Oranje Glasvezel kabel

ASSMANN Electronic LC/SC, 20m 20m LC SC Oranje Glasvezel kabel
Part No.: DK-2532-20
Excl. Belasting: € 17,41 Incl. Belasting: € 20,89
Add to Cart

ASSMANN Electronic OS1 SC/LC 3m 3m SC/APC LC/APC Geel Glasvezel kabel

ASSMANN Electronic OS1 SC/LC 3m 3m SC/APC LC/APC Geel Glasvezel kabel
Part No.: DK-292SCA3LCA-03
Excl. Belasting: € 8,09 Incl. Belasting: € 9,71
Add to Cart

ASSMANN Electronic LC/ST, 20m 20m LC ST Blauw Glasvezel kabel

ASSMANN Electronic LC/ST, 20m 20m LC ST Blauw Glasvezel kabel
Part No.: DK-2531-20/3
Excl. Belasting: € 21,37 Incl. Belasting: € 25,65
Add to Cart

StarTech.com 10 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST

StarTech.com 10 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST
Part No.: 50FIBLCST10
Excl. Belasting: € 15,25 Incl. Belasting: € 18,30
Add to Cart

Onderdelen 1 tot 30 van totaal 58

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2

Rooster  Lijst 

Stel een Aflopende Directie in