Skip to Store Area:

0 items / € 0,00 / Betalen
glasvezelkabels

glasvezelkabels

A thin glass fibre through which light can be transmitted.

Onderdelen 1 tot 30 van totaal 90

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rooster  Lijst 

Stel een Aflopende Directie in

ASSMANN Electronic SC OS2 2m Glasvezel kabel Pigtail Multi kleuren

ASSMANN Electronic SC OS2 2m Glasvezel kabel Pigtail Multi kleuren
Part No.: DK-29221-02
Excl. Belasting: € 26,44 Incl. Belasting: € 31,72
Add to Cart

ASSMANN Electronic LC/SC, 3m Glasvezel kabel OM4 Multi kleuren

ASSMANN Electronic LC/SC, 3m Glasvezel kabel OM4 Multi kleuren
Part No.: DK-2532-03-4
Excl. Belasting: € 9,02 Incl. Belasting: € 10,83
Add to Cart

ASSMANN Electronic SC OM3 2m Glasvezel kabel Pigtail

ASSMANN Electronic SC OM3 2m Glasvezel kabel Pigtail
Part No.: DK-25221-02/3
Excl. Belasting: € 28,30 Incl. Belasting: € 33,96
Add to Cart

ASSMANN Electronic LC/LC, 3m Glasvezel kabel OM4 Green,Grey,White

ASSMANN Electronic LC/LC, 3m Glasvezel kabel OM4 Green,Grey,White
Part No.: DK-2533-03-4
Excl. Belasting: € 9,02 Incl. Belasting: € 10,83
Add to Cart

ASSMANN Electronic LC/SC, 5m Glasvezel kabel OM4 Multi kleuren

ASSMANN Electronic LC/SC, 5m Glasvezel kabel OM4 Multi kleuren
Part No.: DK-2532-05-4
Excl. Belasting: € 10,98 Incl. Belasting: € 13,18
Add to Cart

ASSMANN Electronic OM4, LC/SC, 10m Glasvezel kabel Multi kleuren

ASSMANN Electronic OM4, LC/SC, 10m Glasvezel kabel Multi kleuren
Part No.: DK-2532-10-4
Excl. Belasting: € 15,88 Incl. Belasting: € 19,05
Add to Cart

ASSMANN Electronic ST OM3 50/125µ, 2m Glasvezel kabel Multi kleuren

ASSMANN Electronic ST OM3 50/125µ, 2m Glasvezel kabel Multi kleuren
Part No.: DK-25112-02/3
Excl. Belasting: € 14,02 Incl. Belasting: € 16,82
Add to Cart

ASSMANN Electronic DK-2522-30 Glasvezel kabel 30 m SC Oranje

ASSMANN Electronic DK-2522-30 Glasvezel kabel 30 m SC Oranje
Part No.: DK-2522-30
Excl. Belasting: € 29,46 Incl. Belasting: € 35,35
Add to Cart

ASSMANN Electronic DK-2533-20/3 Glasvezel kabel 20 m LC Turkoois

ASSMANN Electronic DK-2533-20/3 Glasvezel kabel 20 m LC Turkoois
Part No.: DK-2533-20/3
Excl. Belasting: € 26,82 Incl. Belasting: € 32,18
Add to Cart

ASSMANN Electronic SC OM4 2m Glasvezel kabel Pigtail Multi kleuren

ASSMANN Electronic SC OM4 2m Glasvezel kabel Pigtail Multi kleuren
Part No.: DK-25221-02-4
Excl. Belasting: € 32,56 Incl. Belasting: € 39,07
Add to Cart

ASSMANN Electronic DK-2522-10-4 Glasvezel kabel 10 m SC Paars

ASSMANN Electronic DK-2522-10-4 Glasvezel kabel 10 m SC Paars
Part No.: DK-2522-10-4
Excl. Belasting: € 15,88 Incl. Belasting: € 19,05
Add to Cart

ASSMANN Electronic DK-2533-15 Glasvezel kabel 15 m LC Oranje

ASSMANN Electronic DK-2533-15 Glasvezel kabel 15 m LC Oranje
Part No.: DK-2533-15
Excl. Belasting: € 14,48 Incl. Belasting: € 17,38
Add to Cart

ASSMANN Electronic SC/SC, 5 m Glasvezel kabel Multi kleuren

ASSMANN Electronic SC/SC, 5 m Glasvezel kabel Multi kleuren
Part No.: DK-2522-05-4
Excl. Belasting: € 10,98 Incl. Belasting: € 13,18
Add to Cart

ASSMANN Electronic OS1 SC/LC 5m Glasvezel kabel SC/APC LC/APC Geel

ASSMANN Electronic OS1 SC/LC 5m Glasvezel kabel SC/APC LC/APC Geel
Part No.: DK-292SCA3LCA-05
Excl. Belasting: € 11,50 Incl. Belasting: € 13,80
Add to Cart

ASSMANN Electronic OM2 ST/ST 7m Glasvezel kabel Oranje

ASSMANN Electronic OM2 ST/ST 7m Glasvezel kabel Oranje
Part No.: DK-2511-07
Excl. Belasting: € 9,18 Incl. Belasting: € 11,02
Add to Cart

ASSMANN Electronic LC/ST, 15m Glasvezel kabel OM3 Blauw

ASSMANN Electronic LC/ST, 15m Glasvezel kabel OM3 Blauw
Part No.: DK-2531-15/3
Excl. Belasting: € 11,50 Incl. Belasting: € 13,80
Add to Cart

ASSMANN Electronic DK-2533-50 Glasvezel kabel 50 m LC Oranje

ASSMANN Electronic DK-2533-50 Glasvezel kabel 50 m LC Oranje
Part No.: DK-2533-50
Excl. Belasting: € 15,72 Incl. Belasting: € 18,86
Add to Cart

ASSMANN Electronic DK-2532-02-4 Glasvezel kabel 2 m LC SC Roze

ASSMANN Electronic DK-2532-02-4 Glasvezel kabel 2 m LC SC Roze
Part No.: DK-2532-02-4
Excl. Belasting: € 8,04 Incl. Belasting: € 9,65
Add to Cart

ASSMANN Electronic DK-UB2533-03-4 Glasvezel kabel 3 m OM4 LC Violet

ASSMANN Electronic DK-UB2533-03-4 Glasvezel kabel 3 m OM4 LC Violet
Part No.: DK-UB2533-03-4
Excl. Belasting: € 20,36 Incl. Belasting: € 24,44
Add to Cart

ASSMANN Electronic DK-UB2533-07-4 Glasvezel kabel 7 m OM4 LC Violet

ASSMANN Electronic DK-UB2533-07-4 Glasvezel kabel 7 m OM4 LC Violet
Part No.: DK-UB2533-07-4
Excl. Belasting: € 27,80 Incl. Belasting: € 33,36
Add to Cart

ASSMANN Electronic DN-81223-01 Glasvezel kabel 3 m SFP+ Zwart

ASSMANN Electronic DN-81223-01 Glasvezel kabel 3 m SFP+ Zwart
Part No.: DN-81223-01
Excl. Belasting: € 36,52 Incl. Belasting: € 43,82
Add to Cart

ASSMANN Electronic DN-81221-01 Glasvezel kabel 1 m SFP+ Zwart

ASSMANN Electronic DN-81221-01 Glasvezel kabel 1 m SFP+ Zwart
Part No.: DN-81221-01
Excl. Belasting: € 30,12 Incl. Belasting: € 36,14
Add to Cart

ASSMANN Electronic DN-81222-02 Glasvezel kabel 2 m SFP+ Zwart

ASSMANN Electronic DN-81222-02 Glasvezel kabel 2 m SFP+ Zwart
Part No.: DN-81222-02
Excl. Belasting: € 43,72 Incl. Belasting: € 52,46
Add to Cart

ASSMANN Electronic DN-81220 Glasvezel kabel 0,5 m SFP+ Zwart

ASSMANN Electronic DN-81220 Glasvezel kabel 0,5 m SFP+ Zwart
Part No.: DN-81220
Excl. Belasting: € 20,54 Incl. Belasting: € 24,65
Add to Cart

Onderdelen 1 tot 30 van totaal 90

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rooster  Lijst 

Stel een Aflopende Directie in