Skip to Store Area:

0 items / € 0,00 / Betalen
netwerk media converters

netwerk media converters

Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.

Onderdelen 1 tot 30 van totaal 36

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2

Rooster  Lijst 

Stel een Aflopende Directie in

Cisco 100BASE-FX SFP netwerk media converter 1310 nm

Cisco 100BASE-FX SFP netwerk media converter 1310 nm
Part No.: GLC-FE-100FX-RGD=
Excl. Belasting: € 175,73 Incl. Belasting: € 210,87
Add to Cart

Cisco SFP-10G-LR= netwerk media converter 1310 nm

Cisco SFP-10G-LR= netwerk media converter 1310 nm
Part No.: SFP-10G-LR=
Excl. Belasting: € 1.690,82 Incl. Belasting: € 2.028,99
Add to Cart

Cisco CVR-X2-SFP10G= netwerk media converter 10000 Mbit/s

Cisco CVR-X2-SFP10G= netwerk media converter 10000 Mbit/s
Part No.: CVR-X2-SFP10G=
Excl. Belasting: € 128,63 Incl. Belasting: € 154,35
Add to Cart

TP-LINK Gigabit SFP Media Converter netwerk media converter

TP-LINK Gigabit SFP Media Converter netwerk media converter
Part No.: MC220L
Excl. Belasting: € 17,87 Incl. Belasting: € 21,44
Add to Cart

TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter netwerk media converter

TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter netwerk media converter
Part No.: MC111CS
Excl. Belasting: € 28,07 Incl. Belasting: € 33,68
Add to Cart

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX netwerk media converter 1310 nm

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX netwerk media converter 1310 nm
Part No.: GLC-FE-100LX=
Excl. Belasting: € 255,61 Incl. Belasting: € 306,73
Add to Cart

StarTech.com 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km

StarTech.com 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km
Part No.: MCM110ST2EU
Excl. Belasting: € 50,65 Incl. Belasting: € 60,78
Add to Cart

TP-LINK 10/100Mbps WDM netwerk media converter

TP-LINK 10/100Mbps WDM netwerk media converter
Part No.: MC112CS
Excl. Belasting: € 28,07 Incl. Belasting: € 33,68
Add to Cart

Cisco 1000BASE-BX10-D netwerk media converter 1310 nm

Cisco 1000BASE-BX10-D netwerk media converter 1310 nm
Part No.: GLC-BX-D=
Excl. Belasting: € 830,72 Incl. Belasting: € 996,87
Add to Cart

Cisco GLC-BX-U= netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm

Cisco GLC-BX-U= netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm
Part No.: GLC-BX-U=
Excl. Belasting: € 830,72 Incl. Belasting: € 996,87
Add to Cart

Cisco GLC-SX-MM-RGD netwerk media converter 1000 Mbit/s

Cisco GLC-SX-MM-RGD netwerk media converter 1000 Mbit/s
Part No.: GLC-SX-MM-RGD=
Excl. Belasting: € 351,46 Incl. Belasting: € 421,75
Add to Cart

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP netwerk media converter 850 nm

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP netwerk media converter 850 nm
Part No.: MGBSX1
Excl. Belasting: € 91,80 Incl. Belasting: € 110,16
Add to Cart

Cisco SFP-10G-LRM= netwerk media converter 1310 nm

Cisco SFP-10G-LRM= netwerk media converter 1310 nm
Part No.: SFP-10G-LRM=
Excl. Belasting: € 706,90 Incl. Belasting: € 848,28
Add to Cart

Cisco SFP-10G-SR= netwerk media converter 850 nm

Cisco SFP-10G-SR= netwerk media converter 850 nm
Part No.: SFP-10G-SR=
Excl. Belasting: € 454,03 Incl. Belasting: € 544,84
Add to Cart

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX netwerk media converter 1310 nm

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX netwerk media converter 1310 nm
Part No.: GLC-FE-100FX=
Excl. Belasting: € 116,89 Incl. Belasting: € 140,27
Add to Cart

StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km

StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km
Part No.: ET90110ST2
Excl. Belasting: € 68,58 Incl. Belasting: € 82,30
Add to Cart

StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km

StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km
Part No.: ET1000S40LC2
Excl. Belasting: € 367,76 Incl. Belasting: € 441,32
Add to Cart

StarTech.com 10/100 Mbit Single-Mode Glasvezel Converter SC 30 km

StarTech.com 10/100 Mbit Single-Mode Glasvezel Converter SC 30 km
Part No.: ET90110SM302
Excl. Belasting: € 158,16 Incl. Belasting: € 189,79
Add to Cart

Onderdelen 1 tot 30 van totaal 36

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2

Rooster  Lijst 

Stel een Aflopende Directie in