Skip to Store Area:

0 items / € 0,00 / Betalen

StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km

Dubbelklik op bovenstaande afbeelding om volledige foto te bekijken

Zoom Uit
Inzoomen

Meer Views

StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km

Part No. ET1000S40LC2

E-mail Vriend

Wees de eerste om dit product te waarderen

Availability: In stock.

Excl. Belasting: € 367,76 Incl. Belasting: € 441,32

Snel Overzicht

StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km


Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 40 km via single-mode LC glasvezel

Met de ET1000S40LC2 1000 Mbit/s Gigabit Single-Mode Glasvezel Converter (LC, 40 km) kunt u een Gigabit Ethernet-netwerk via single-mode glasvezel tot op 40km verlengen.

De Gigabit Ethernet naar single-mode glasvezel converter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een Gigabit Ethernet-netwerk (1000Base-T) op afgelegen netwerksegmenten via een (1000Base-LX/SX) glasvezel-backbone, en ondersteunt maximale Gigabit-snelheden voor optimale prestaties en schaalbaarheid. De duurzame en handige Ethernet naar LC glasvezel converter heeft een volledig stalen behuizing en kan eenvoudig via plug-and-play worden geïnstalleerd waarvoor vrijwel geen configuratie nodig is.

Voor nog meer veelzijdigheid kan deze glasvezel-converter onafhankelijk worden gebruikt, of worden geïnstalleerd in het 20-slot 2U-rack (ETCHS2U).

Met 2 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com.

The StarTech.com Advantage

- Doorgeven van verbindingsverlies en statuscontrole op afstand voor een maximale uptime
- Zet Ethernet om naar glasvezel als onafhankelijk apparaat, of kan worden geïnstalleerd in de 20-slot behuizing ETCHS2U voor nog meer veelzijdigheid
- Robuuste, stalen behuizing voor duurzaamheid en gebruik in ruwe omgevingen
- Op voordelige manier verlengen/overbruggen van netwerken via glasvezelkabel
Sku ET1000S40LC2
Nvt
EAN 0065030846066
Manufacturer StarTech.com
Reviews Nee