Skip to Store Area:

0 items / € 0,00 / Betalen

StarTech.com 5 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST

Dubbelklik op bovenstaande afbeelding om volledige foto te bekijken

Zoom Uit
Inzoomen

Meer Views

StarTech.com 5 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST

Part No. 50FIBLCST5

E-mail Vriend

Wees de eerste om dit product te waarderen

Availability: In stock.

Excl. Belasting: € 11,74 Incl. Belasting: € 14,08

Snel Overzicht

StarTech.com 5 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST


Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

De 50FIBLCST5 5 m lange LSZH LC naar ST glasvezelkabel biedt 50/125 micron glasvezel voor high-speed, high-bandwidth dataoverdracht via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex multimode-applicaties.

Deze LC-ST-patchkabel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen, in het geval van brand. Daardoor is het bij uitstek geschikt voor industriële toepassingen, centrale kantoren en scholen alsmede in woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen.

Elke duplex 50/125 (OM2) multimode glasvezelpatchkabel is individueel getest en valt altijd binnen de acceptabele optische insteekverliesgrenzen voor gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid. Verder wordt de kabel gedekt door onze levenslange garantie.

The StarTech.com Advantage

- LSZH gecertificeerde kabel, geschikt voor installaties met beperkende bouwverordeningen
- High-speed, high-bandwidth dataoverdracht via gigabit Ethernet/Fibre Channel-netwerken
- Bestand tegen trekken, rekken en andere invloeden tijdens kabelinstallatie en -onderhoud
Sku 50FIBLCST5
Nvt
EAN 0065030849746
Manufacturer StarTech.com
Reviews Nee