Skip to Store Area:

0 items / € 0,00 / Betalen

StarTech.com 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Dubbelklik op bovenstaande afbeelding om volledige foto te bekijken

Zoom Uit
Inzoomen

Meer Views

StarTech.com 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Part No. SMFIBLCLC7

E-mail Vriend

Wees de eerste om dit product te waarderen

Availability: In stock.

Excl. Belasting: € 24,55 Incl. Belasting: € 29,46

Snel Overzicht

StarTech.com 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC


Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De SMFIBLCLC7 7 m lange LC naar LC single-mode duplex glasvezelkabel is gemaakt van 9/125 micron glasvezel voor high-speed datatransmissie met hoge bandbreedte via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex single-mode-applicaties.

Deze LC-LC patchkabel is voorzien van een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen, in het geval van brand een ideale oplossing voor industriële omgevingen, centrale kantoren en scholen alsmede in woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen.

Elke duplex 9/125 (OS1) single-mode glasvezelpatchkabel is individueel getest en valt altijd binnen de acceptabele optische insteekverliesgrenzen voor gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid. Verder wordt de kabel gedekt door onze levenslange garantie.

The StarTech.com Advantage

- Geschikt voor installatie met beperkende bouwverordeningen, met LSZH-classificatie
- Gegarandeerde betrouwbaarheid
Sku SMFIBLCLC7
Nvt
EAN 0065030853033
Manufacturer StarTech.com
Reviews Nee