Skip to Store Area:

0 items / € 0,00 / Betalen

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module HP 3CSFP91 compatibel MM LC 550m

Dubbelklik op bovenstaande afbeelding om volledige foto te bekijken

Zoom Uit
Inzoomen

Meer Views

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module HP 3CSFP91 compatibel MM LC 550m

Part No. 3CSFP91ST

E-mail Vriend

Wees de eerste om dit product te waarderen

Availability: In stock.

Excl. Belasting: € 42,74 Incl. Belasting: € 51,29

Snel Overzicht

StarTech.com HP 3CSFP91 compatibel SFP Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module MM LC 550m 850nm


1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

De 3CSFP91ST is een HP 3CSFP91 compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-SX conforme netwerken, op een afstand tot 550 m. Technische specificaties: Golflengte: 850 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps Type: Multi-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 550 m MTBF: 3.381.761 uur Stroomverbruik: Minder dan 1 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibel met HP 3CSFP91
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Sku 3CSFP91ST
Nvt
EAN 0065030868563
Manufacturer StarTech.com
Reviews Nee
[profiler]
Memory usage: real: 25427968, emalloc: 24289112
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem