Skip to Store Area:

0 items / € 0,00 / Betalen

StarTech.com A50FBLCSC5 Glasvezel kabel 5 m OM3 LC SC Turkoois

Dubbelklik op bovenstaande afbeelding om volledige foto te bekijken

Zoom Uit
Inzoomen

Meer Views

StarTech.com A50FBLCSC5 Glasvezel kabel 5 m OM3 LC SC Turkoois

Part No. A50FBLCSC5

E-mail Vriend

Wees de eerste om dit product te waarderen

Availability: In stock.

Excl. Belasting: € 14,21 Incl. Belasting: € 17,05

Snel Overzicht

StarTech.com A50FBLCSC5, 5 m, OM3, LC, SC, Mannelijk/Mannelijk, Turkoois


StarTech.com A50FBLCSC5. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
Sku A50FBLCSC5
Nvt
EAN 0065030827201
Manufacturer StarTech.com
Reviews Nee
[profiler]
Memory usage: real: 25427968, emalloc: 24445232
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem