Skip to Store Area:

0 items / € 0,00 / Betalen

Extreme networks 10GBase-SR SFP+ netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

Dubbelklik op bovenstaande afbeelding om volledige foto te bekijken

Zoom Uit
Inzoomen

Extreme networks 10GBase-SR SFP+ netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

Part No. 10301

E-mail Vriend

Wees de eerste om dit product te waarderen

Availability: In stock.

Excl. Belasting: € 1.642,61 Incl. Belasting: € 1.971,13

Snel Overzicht

Extreme Networks - SFP+ transceiver module - 10GBase-SR - LC multi-mode - plug-in module - up to 300 m - 850 nm


Sku 10301
Nvt
EAN 0644728103010
Manufacturer EXTREME NETWORKS
Reviews Nee
[profiler]
Memory usage: real: 25165824, emalloc: 24258184
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem