Skip to Store Area:

0 items / € 0,00 / Betalen
netwerk transceiver modules

netwerk transceiver modules

Device comprising both a transmitter and a receiver which are used in computer networks.

Onderdelen 1 tot 30 van totaal 133

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Rooster  Lijst 

Stel een Aflopende Directie in

Cisco 1000BASE-LX/LH netwerk transceiver module 1000 Mbit/s

Cisco 1000BASE-LX/LH netwerk transceiver module 1000 Mbit/s
Part No.: GLC-LX-SM-RGD=
Excl. Belasting: € 636,78 Incl. Belasting: € 764,14
Add to Cart

Cisco GLC-LH-SMD netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP 1300 nm

Cisco GLC-LH-SMD netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP 1300 nm
Part No.: GLC-LH-SMD=
Excl. Belasting: € 407,32 Incl. Belasting: € 488,78
Add to Cart

Intel E10GSFPSR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

Intel E10GSFPSR netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
Part No.: E10GSFPSR
Excl. Belasting: € 88,12 Incl. Belasting: € 105,74
Add to Cart

StarTech.com MSA conform SFP transceiver module 1000BASE-SX

StarTech.com MSA conform SFP transceiver module 1000BASE-SX
Part No.: SFPSXMM
Excl. Belasting: € 50,05 Incl. Belasting: € 60,06
Add to Cart

Zyxel SFP10G-SR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

Zyxel SFP10G-SR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
Part No.: SFP10G-SR-ZZ0101F
Excl. Belasting: € 197,20 Incl. Belasting: € 236,64
Add to Cart

Zyxel SFP-LX-10-D netwerk transceiver module 1000 Mbit/s 1310 nm

Zyxel SFP-LX-10-D netwerk transceiver module 1000 Mbit/s 1310 nm
Part No.: 91-010-203001B
Excl. Belasting: € 121,90 Incl. Belasting: € 146,28
Add to Cart

Zyxel SFP-SX-D netwerk transceiver module 1000 Mbit/s 1310 nm

Zyxel SFP-SX-D netwerk transceiver module 1000 Mbit/s 1310 nm
Part No.: 91-010-204001B
Excl. Belasting: € 88,75 Incl. Belasting: € 106,50
Add to Cart

Onderdelen 1 tot 30 van totaal 133

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Rooster  Lijst 

Stel een Aflopende Directie in
[profiler]
Memory usage: real: 27000832, emalloc: 25952544
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem